programmas

7 soļi līdz mūsdienīgai izglītībai

2019. gada 5. jūnijā DTP "URDA" notiks vides izglītības, kompetenču pieejas un Ekoskolu programmas iepazīšanas seminārs "7 soļi līdz mūsdienīgai izglītībai". 

Vienas dienas seminārā interesentiem būs iespēja noskaidrot, kā darbojas Ekoskolu programma, kā tā ir saistīta ar jauno kompetenču pieeju un kā tā rosina arī apkārtējās sabiedrības izglītošanu. Tāpat būs iespēja arī gūt ieskatu svarīgākajos mūsdienu vides jautājumos, to saiknē ar mācību saturu, kā arī mācību piedāvājumā DTP "URDA" nākamajam mācību gadam. Programmas noslēgumā ar kopīgām aktivitātēm tiks arzīmēta Pasaules Vides diena.

Semināra norises vieta - Dabas un tehnoloģiju parks "URDA" Stalbes pagastā.

Aicinām iepazīties ar pasākuma programmu un reģistrēties dalībai šeit: ej.uz/registracija-7soli

Reģistrācija atvērta līdz pirmdienai, 27.05.!Kontaktpersona: Daniels Trukšāns (daniels.truksans@videsfonds.lv), Ekoskolu programmas vadītājs Latvijā 
 

Pasākumu organizē “Vides izglītības fonds” sadarbībā ar Dabas un tehnoloģiju parku “URDA” un SIA ZAAO. Ekoskolu programmas darbību atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds projekta “FEE International programmu darbības nodrošināšana Latvijā 2019. gadā” ietvaros.

visi jaunumi