programmas

Aicinām piedalīties seminārā “Jūras piesārņojošie atkritumi - no problēmas līdz risinājumam”

Vides izglītības fonds aicina piedalīties seminārā “Jūras piesārņojošie atkritumi - no problēmas līdz risinājumam”.
Seminārs norisināsies 2021. gada 17. novembrī laika posmā no 13:00 līdz 15:00 tiešsaistē platformā ZOOM.

Pasākuma ietvaros tiks prezentēti kampaņas “Mana Jūra” apkopotie dati par jūras piesārņojošo atkritumu situāciju Latvijas piekrastē desmitgades (2012-2021) griezumā, iepazīstināsim arī ar citu vides projektu un iniciatīvu aktualitātēm.

Semināra otrajā daļā iepazīstināsim ar citu projektu un iniciatīvu aktualitātēm, kā arī kopīgi meklēsim idejas risinājumiem un pasākumiem jūras piesārņojošo atkritumu situācijas uzlabošanā.

Semināra mērķauditorija: pašvaldību un valsts institūciju pārstāvji, NVO pārstāvji, vides aktīvisti, piekrastes uzņēmēji.

Lai pieteiktos semināram, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu ŠEIT.

Semināra programma:Uz tikšanos!

A picture containing text, queenDescription automatically generated  LogoDescription automatically generatedSeminārs tiek rīkots projekta “Atbalsts Vides izglītības fonda programmu potenciāla izmantošanai, stiprinot vietējo kopienu iniciatīvas un līdzdalību vides politikas veidošanā” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par projekta Atbalsts Vides izglītības fonda programmu potenciāla izmantošanai, stiprinot vietējo kopienu iniciatīvas un līdzdalību vides politikas veidošanā” aktivitāšu un publicitātes materiālu saturu atbild nodibinājums “Vides izglītības fonds”.

 
 

visi jaunumi