programmas

Ar plašu pasākumu programmu aicina iepazīt Latvijas piekrasti

Jau otro gadu iepazīt Latvijas jūras piekrasti aicina Vides izglītības fonda rīkotā kampaņa Mana jūra. Ikviens interesents tiek aicināts pievienoties ekspedīcijas komandai, kas dosies 500 km garā ceļojumā gar visu Latvijas piekrasti, kā arī apmeklēt koncertus un publiskos pasākumus, kas notiks kampaņas ietvaros dažādās piekrastes vietās.
 
Šogad kampaņas notikumu klāstam pievienots koncertu cikls Mana jūra skan, kas pulcēs dažādu stilu mūziķus piekrastes pilsētās, bākās un citās vietās, uz muzikāliem veltījumiem Baltijas jūrai. Ieeja koncertos bez maksas.
 
Paralēli tam katru dienu ekspedīcijas dalībniekus un viesus priecēs zaļās nodarbības un dažādas tikšanās ar piekrastes iedzīvotājiem un ar jūru saistītiem cilvēkiem.
 
Ekspedīcijas komandu būs iespējams satikt arī lielākajās Latvijas piekrastes pilsētās: Liepājā, Ventspilī, Jūrmalā, Rīgā, un Salacgrīvā, kur notiks radošās darbnīcas.
 
Arī šogad kampaņas mērķis ir popularizēt atbildīgu attieksmi pret Latvijas piekrastes unikālajām vērtībām un vērst uzmanību uz jūras piesārņojošajiem atkritumiem un citiem jūru un piekrasti apdraudošiem elementiem. Tādēļ, kopā arZaļo Jostu katru ekspedīcijas dienu notiks bīstamās Atkritumu Haizivs - no atkritumiem uzbarotā jūras briesmoņa, medības.
 
Kampaņas laiks: no 8. jūlija līdz 8. augustam. Iespēja pieteikties ekspedīcijai www.manajura.lv. Pasākumu programma no 8. jūlija kampaņas mājas lapā.
 
Vairāk informācijas:
Zane Ruģēna-Bojāre
Mana jūra publicitātes koordinatore
29326931
 
 
Kampaņa "Mana jūra" norisinās starptautiska projekta MARLIN ietvaros, kas tiek īstenots ar Centrālās Baltijas Programmas (Central Baltic Programme) atbalstu.

visi jaunumi