programmas

Ekoskola uzvar konkursā

Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzija šogad piedalījās biedrības "Pilsonis ar ietekmi" un ESmājas rīkotā konkursāPilsoņu ES Piedzīvojums", iegūstot godpilno Grand Prix balvu un tādējādi arī braucienu uz Briseli.

Konkursā zīmējot, rakstot, filmējot, dzejojot vai kādā citā interesantā veidā un formā bija iespēja parādīt savas un citu Eiropas Savienības pilsoņu tiesības. Mūsu Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzijas ekoskolas meiteņu komanda Ašās brašās izveidoja asprātīgu video par atkritumu šķirošanu. Video aplūkojams šeit

Konkursa rīkotāji, biedrība “Pilsonis ar ietekmi”, par dalībnieku rezultātiem un interesantajām idejām ir sajūsmināti, pilsonim.lv mājaslapā rakstot, ka Izglītojošās un oriģinālās prezentācijās konkursa finālisti demonstrēja savas dziļās zināšanas un izpratni, kā risināt valstī nozīmīgas problēmas - sākot ar Latvijas situāciju ES lauksaimniekiem paredzētā finansējuma pārdalē un beidzot ar sabiedrības nevienlīdzības vai demogrāfijas problēmām. Ja jaunieši meklē risinājumus tik nozīmīgām un lielām problēmām, kā arī paši sniedz ieguldījumu to risināšanā, mums viss izdosies! Konkursa uzvarētāji pat iesaistīja visu savu skolu problēmas risināšanā! Organizatoru kopējais secinājums: vairāk šādu jauniešu, un nākotnē dzīvosim sakārtotā valstī! Esam lepni par konkursa finālistiem!

visi jaunumi