programmas

Ekoskolas saņem balvas par Rīcības dienās paveikto!

Ekoskolu Globālās Rīcības dienas noslēdzās jau pagājušā gada 9. novembrī, kad Ekoskolu jaunieši visā Latvijā rīkojās lai sakoptu savu apkārtni, izglītotu sabiedrību un viens otru par videi draudzīgu dzīvesveidu, pievērstu uzmanību aktuālākajām vides problēmām un pat vērstos pie Latvijas politiķiem ar saviem ierosinājumiem! Sakam lielum lielo paldies visiem, kas ņēma dalību Rīcības dienās, jo paveikts ir ļoti daudz! Tieši tāpēc bija grūti izvēlēties labākos piemērus, ko izcelt, jo katrs ieguldījums bija tik svarīgs! Bet, pēc garām pārdomām, par saviem favorītiem atzinām - Siguldas pirmsskolu Ieviņa, Liepājas Universitāti, Rīgas 19. vidusskolu un Rugāju novada Eglaines pamatskolu; savukārt par draugiem.lv Ekoskolu lapas balsotāju favorītu tika izraudzīta Mērsraga vidusskola. Par katras Ekoskolas paveikto sīkāk var lasīt ŠEIT.

Lai iedvesmotu skolēnus, un pateiktu paldies par padarīto Rīcības dienās, pasniedzam arī balvas!
Rugāju novada Eglaines pamatskola, Mērsraga vidusskola un Siguldas PII Ieviņa dosies uz zinātkāres centru bērniem “Zili Brīnumi” Rīgā.
Gandrs – viss atpūtai dabā vedīs Rīgas 19. vidusskolas skolēnus aizraujošā pārgājienā pa nezināmiem ceļiem, lai aktīvi darbotos dabā un pētītu Latvijas mežus!
Savukārt Liepājas Universitātes ekopadomi apbalvo Daba Laba ar iespēju pavadīt dienu dabā, iziet loka šaušanas trasīti un cienāties ar uz uguns vārītu loku šāvēju zupu.

Sakam arī lielu paldies par sagādātajām balvām saviem sadarbības partneriem!


        

visi jaunumi