programmas

EKOSKOLU APBALVOŠANAS PASĀKUMĀ ATKLĀS KAMPAŅU “EKOSKOLU RĪCĪBAS DIENAS”

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē 20.spetembrī tiks atklāta kampaņa “Ekoskolu Rīcības dienas”.

Latvijas Ekoskolas ik gadus piedalās nedēļu ilgā starptautiskā kampaņā ar mērķi uzrunāt sabiedrību, vērst uzmanību nozīmīgām vides problēmām un ikvienu rosināt uz rīcību, kas var palīdzēt šīs problēmas mazināt. Nedēļas laikā tiek organizēti dažādi izglītojoši un interaktīvi pasākumi, kuru mērķis ir piedāvāt risinājumus, kā iespējams iesaistīties globālās problēmas risināšanā ar vietēja mēroga rīcībām. 
 
Šajā mācību gadā “Ekoskolu Rīcības dienas” norisināsies no 1. – 7.novembrim un to vienojošā tēma ir ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķi, kas ietver rūpes par vidi, ekonomiku, klimatu, enerģiju, izglītību, vienlīdzību, veselību un citām vispatverošām pamatvērtībām.
 
Vairāk par plānotām aktivitātēm Rīcības dienu ietvaros 20.septembrī plkst.13:15.

 
Tiešraide Facebook platformā
Ekoskolu apbalvošanas ceremonijas un kampaņas "Ekoskolu Rīcības dienas" atklāšanas programma

Informāciju sagatavoja – Līva Stade, liva.stade@videsfonds.lv
Ekoskolu programmas vadītājs Latvijā – Daniels Trukšāns, daniels.truksans@videsfonds.lv
 
Ekoskolu Rīcības dienu atkāšanas pasākums tiek īstenots projekta “Atbalsts Vides izglītības fonda programmu potenciāla izmantošanai, stiprinot vietējo kopienu iniciatīvas un līdzdalību vides politikas veidošanā”, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

visi jaunumi