programmas

EKOSKOLU APBALVOŠANAS PASĀKUMS - ATTĀLINĀTI, BET KOPĀ

22. septembrī, raidot no studijas Birojnīcā, Facebook tiešraidē, notika ikgadējā Ekoskolu apbalvošanas ceremonija, kurā klātesot augstiem viesiem un dažu Ekoskolu laureātu pārstāvjiem, tika sveiktas 183 skolas no visas Latvijas.

Apbalvošanas pasākuma svinīgajā daļā studijā esošos Ekoskolu pārstāvjus un tos, kuri raudzījās ceremoniju otrpus ekrānam, video sveiciena formātā uzrunāja Latvijas Valsts prezidents Egils Levits (uzrunas video iespējams noskatīties oficiālajā prezidenta kontā Facebook), Vides aizsardzības un reģionālās attīstībās ministrs Juris Pūce, Valsts izglītības un satura centra pārstāve Inese Liepiņa un Vides izglītības fonda pārstāvji – Jānis Ulme un Daniels Trukšāns. Studijā viesojās Ilze Dalbiņa no UNESCO Nacionālās Komisijas, kura sveica Ekoskolas žūrijas vārdā, izsakot lielu prieku, ka Ekoskolu programma ar katru gadu kļūst arvien stiprāka un visu skolu un sabiedrību iesaistošāka.

Šajā mācību gadā 110 Latvijas Ekoskolas saņēma prestižo starptautiskā Zaļā karoga apbalvojumu, tostarp Amatas pamatskola saņēma jau 17. Zaļo karogu pēc kārtas, savukārt Alūksnes novada pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” kļuva par pirmajiem Ekoskolu vēstniekiem Latvijā. 52 skolas ieguva Latvijas Ekoskolas sertifikātu un 21 izglītības iestāde saņēma pateicības rakstus.

Apbalvoto skolu saraksts

FOTO GALERIJA


 

Vides izglītības fonds

http://www.videsfonds.lv

https://www.facebook.com/videsfonds/

https://twitter.com/videsfonds

https://www.instagram.com/fee_latvia/

 

Ekoskolas

http://www.videsfonds.lv/lv/ekoskolas

https://www.ecoschools.global/


Informāciju sagatavoja – Agnese Lorence, agnese@videsfonds.lv

Ekoskolu programmas koordinators Latvijā – Daniels Trukšāns, daniels.truksans@videsfonds.lv

 

Apbalvošanas pasākumu rīkoja “Vides izglītības fonds” projekta “FEE International programmu darbības nodrošināšana Latvijā 2020. gadā” ietvaros, kas tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu.

visi jaunumi