programmas

Ekoskolu Jūras forums - sākusies pieteikšanās!

Katru gadu ar nepacietību gaidītais Ekoskolu forums šovasar notiks Zvejniekciema vidusskolā no 26. - 28. jūlijam pedagogiem un no 28. līdz 31. jūlijam jauniešiem notiks. Foruma galvenā tēma šogad būs Baltijas jūra un bioloģiskā daudzveidība.

Forums ir veltīts dabas aizsardzībai un sugu izmiršanas apturēšanai - tādēļ ietversim ne tikai izglītojošas nodarbības, bet arī praktiskus aspektus, kas mazina sugu izmiršanas iemeslus. Kā lielākais no tiem ir arvien pieaugošs gaļas produktu patēriņš pasaulē, tādēļ šis būs pirmais forums, kurā mūsu nodrošinātā ēdienkarte būs bez gaļas produktiem.
Ekoskolu forums ik gadu apvieno pārstāvjus no visas Latvijas, lai kopīgi dalītos pieredzē, mācītos gan lekcijās, gan darbnīcās un kopā saliedētos. Dalība Forumā ir labs veids, kā gan jauniešiem gan pedagogiem iepazīt Ekoskolu programmas principus un ar savām rīcībām sekmīgāk aizstāvētu apkārtējo vidi.

Savu skolu līdz 20. jūnijam iespējams reģistrēt, aizpildot pieteikuma anketu šeit - http://ej.uz/EJF2016
Ņemiet vērā, ka skolām, kas vēlas pieteikt vairāk nekā 2 jauniešus dalībai forumā, lūgts norādīt Ekopadomes e-pastu. Uz to 10. jūnijā izsūtīsim tieši jauniešiem veltītus jautājumus, pēc kuriem izvēlēsimies aktīvākās un inicatīvas bagātākas Ekoskolas, lai dotu iespēju vairāk dalībniekiem doties uz Forumu. Arī atbildes uz šiem jautājumiem būs jāsniedz līdz 20. jūnijam.
Sākot no 1. jūlija līdz 10. jūlijam notiks otrā reģistrācija, kurā apstiprināsiet konkrētus foruma dalībniekus. Līdz 10. jūlijam nepieciešams arī samaksāt foruma dalības maksu.

visi jaunumi