programmas

Ekoskolu programmas 25. jubilejas video kampaņa

Šogad starptautiskā Ekoskolu programma svin jubileju - 25 panākumiem bagātus un vērtīgus gadus Vides izglītībā un izglītībā ilgtspējīgai attīstībai. Šajā kontekstā Ekoskolas visā pasaulē ir aicinātas iesaistīties kampaņā "Es varu!" ar mērķi izplatīt Ekoskolu kopienas idejas un iedvesmojošos vēstījumus par videi un šodienas jauniešiem svarīgākajiem jautājumiem. 

Piedalīties aicināti ne tikai jaunieši, bet pilnīgi visi, kas saistīti ar Ekoskolu programmu - skolu kolektīvs, vecāki, brīvprātīgie, sadarbības organizācijas un partneri, jo viss sākas ar skaļi izteiktu ideju, lai sarosītos mēs paši un iesaistītu arī politiskos spēkus pozitīvās pārmaiņās!

Šajā CEĻVEDĪ atradīsiet plašāku informāciju par kampaņu un visu, kas nepieciešams, lai pievienotu arī savu "ES VARU!" 
Seko informācijai ceļvedī un iesniedz savu video līdz 3. maijam šeit: www.ecoschools.global/ive-got-the-power

 
Seko kampaņas jaunumiem un jaunākajiem video starptautiskās Ekoskolu programmas sociālo tīklu kontos:

Facebook: www.facebook.com/ecoschools.global

Instagram: @ecoschoolsintLatvijā Ekoskolu programmu īsteno Vides izglītības fonds. Pie mums programmā šobrīd piedalās vairāk nekā 200 izglītības iestāžu, tostarp pirmsskolas izglītības iestādes, skolas un augstskolas. Ekoskolu programma pasaulē darbojas 67 valstīs un tajā iesaistījušās 51 000 skolas. Ikviena skola var brīvprātīgi pievienoties Ekoskolu saimei, veicot videi un ilgtspējīgas principiem atbilstošas rīcības. 

   

visi jaunumi