programmas

EKOSKOLU RĪCĪBAS DIENU 2019 KONKURSA REZULTĀTI!

Visi kopā esam aizvadījuši lielisku, pasākumiem bagātu kampaņas nedēļu un aktīvi darbojušies skolu pasākumu popularizēšanā sociālajos tīklos, un mēs, Vides izglītības komanda, lielu prieku varam paziņot Ekoskolu Rīcības dienu 2019 konkursa rezultātus.

No sirds sveicam skatītāju un žūrijas simpātiju balvu ieguvējus, kā arī, protams, visus pārējos ar jaunu virsotņu sasniegšanu. Arī šogad mēs esam pamanījušies pārsniegt iepriekšējos rezultātus un ar konkursu vien sasnieguši līdz šim plašāko auditoriju (vairāk nekā 115 tūkstošus cilvēku!), un arī skolas ir ļoti aktīvi uzrunājušas vietējos iedzīvotājus un pašvaldības, lai vērstu uzmanību nopietnām vides problēmām un palīdzētu veidot pozitīvas pārmaiņas.  

 

Kā ierasts, publiskajā konkursā skolu pieteikumi (apkopojums par paveikto un fotogrāfijas) tika publicēti grupās Vides izglītības fonda Facebook lapā. Publikācijas tika veidotas iesūtīšanas kārtībā, un par skatītāju simpātiju balvu skolas sacentās notika tikai savas grupas ietvaros. Skolām atbalstu varēja izteikt ar savu balsojumu, pie atbilstošās bildes spiežot Like/Patīk un/vai Share/Dalīties. Balsošana bija pieejama līdz 17. novembra plkst. 23.59, kad rezultāti tika fiksēti un noteikti katras grupas skatītāju simpātijas ieguvēji:

 

1. grupas līderi – Līvu PII (saite uz aprakstu). Viņiem piešķiram Vides izglītības fonda veidotu izglītojošu spēli bērniem un dāvanu komplektu no Purenn;

2. grupas līderi – Pļaviņu novada ģimnāzija (saite uz aprakstu) iegūs balvu no Futbolgolfa parka;

3. grupas līderi – Nīkrāces pamatskola (saite uz aprakstu) iegūs balvu no Operetes teātra;

4. grupas līderi – Jelgavas PII “Zīļuks” (saite uz aprakstu) arī iegūs balvu no Operetes teātra;

5. grupas līderiem – Bauskas PPII “Zīlīte” (saite uz aprakstu) arī piešķiram Vides izglītības fonda veidotu izglītojošu spēli bērniem un dāvanu komplektu no Purenn;

6. grupas līderiem – Valkas PII “Pasaciņa” (saite uz aprakstu) saņems balvas no beziepakojuma veikala “Turza” un dāvanu komplektu no Purenn.

 

Pēc labākajām Ekoskolu Rīcības dienu konkursa tradīcijām pieteikumus vērtēja arī žūrija, lai piešķirtu savas simpātiju balvas par radošām, pārdomātām kampaņas aktivitātēm un mērķtiecīgu izglītojošo darbu. Lūk, arī balvu ieguvēji:

Bauskas PII “Pasaulīte” (saite uz aprakstu) piešķiram AB park Spice Home apmeklējumu;

A. Upīša Skrīveru vidusskolai (saite uz aprakstu) piešķiram balvu no slēpošanas un atpūtas parka “Ozolkalns”;

Ogresgala pamatskolai (saite uz aprakstu) piešķiram īpašo pārsteiguma balvu no LUCART;

Gulbenes 1. PII (saite uz aprakstu) piešķiram BeeBot mācību robotiņu bērniem un dāvanu komplektu no Purenn;

Ikšķiles Brīvajai skolai (saite uz aprakstu) piešķiram Skypark izklaides centra apmeklējumu;

Alūksnes PII “Sprīdītis” (saite uz aprakstu) arī piešķiram BeeBot mācību robotiņu bērniem un dāvanu komplektu no Purenn;

Rīgas 69. vidusskolai (saite uz aprkastu) piešķiram balvu no Piedzīvojuma gars;

Vārkavas vidusskolai (saite uz aprakstu) piešķiram izglītojošu spēļu komplektu;

un arī Lubānas vidusskolai (saite uz aprakstu) piešķiram izglītojošu spēļu komplektu.

 

 

 

Apsveicam un vēlreiz liels paldies par jūsu visu ieguldīto darbu! Tālāko informāciju par balvām to saņēmējiem nosūtīsim e-pastā.

 

Vides izglītības fonda darbību Latvijā atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds projekta “FEE International programmu īstenošana Latvijā 2019. gadā" ietvaros.


visi jaunumi