programmas

Ekoskolu video konkurss - Rīcības dienas dziesma

Tiek izsludināts starptautisks Ekoskolu video dziesmu veidošanas konkurss, kurš noslēgsies Rīcības dienu laikā. Labākie video piedalīsies starptautiskajā konkursā ar iespēju laimēt 600, 400 un 200 Euro, atkarībā no balsojumu skaita.

Starptautiskā Ekoskolu programma sadarbībā ar Norvēģijas Ekoskolām aicina izveidot video versiju kopīgai Ekoskolu dziesmai, kas būs ierakstīta dažādās Pasaules vietās. Esošā dziesmas versija, kas pieejama šobrīd: https://www.youtube.com/watch?v=JXazh8OyEL0
Skolām nav jāizdomā savas dziesmas, bet jāizmanto šīs dziesmas vārdi un mūzika, lai izveidotu radošu un interesantu savu unikālo video. Tas jāpublicē vietnē Youtube.com un links līdz 7. novembrim jāsūta uz edmunds.cepuritis@zemesdraugi.lv. Pēc 5. novembra notiks publiska balsošana un populārākais video piedalīsies starptautiskajā konkursā.

Dziesmas vārdi pieejami šeit:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/28047540/Sustainable%20is%20Possible%20int..docx

Dziesmas mūzika pieejama šeit:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/28047540/Generation%20next.mp3

Ekoskolu dziesmas izvērtēšanas kritērijos starptautiskajā konkursā tiks ņemts vērā katra video radošums, entuziasms, stāsts jeb sižetiskā līnija, tehniskā kvalitāte, kā arī atsauce uz Ekoskolām (izmantots karogs, krekliņi, logo utml.)
 

Sagatavoja:
Ilze Grunska

visi jaunumi