programmas

Iesaisties savas nākotnes lemšanā!

Šī gada novembrī pasaules līderi tiksies Parīzē, lai pieņemtu izšķirošos lēmumus klimata pārmaiņu mazināšanā. Īstermiņa domāšana un nespēja vienoties var neļaut pieņemt rīcības klimata pārmaiņu mazināšanai, kuras jau vairākas desmitgades pieprasa klimata zinātnieki.

Ja vēlies nesēdēt malā, bet darīt visu iespējamo, piedalies Klimata vēstnieku konkursā, kas tiek organizēts ikgadējā Rīcības dienu kampaņā. Izveido uzrunu Latvijas delegācijai Parīzē, kā arī plašākai sabiedrībai, kurā pamato, kādēļ, Tavuprāt, lēmumi par klimata pārmaiņu mazināšanu jāpieņem nekavējoties.

Labāko uzrunu autoriem dosim iespēju novembra beigās klātienē tikties ar Latvijas politiķiem un Parīzes Klimata pārmaiņu konferences dalībniekiem.

Uzrunu līdz 4. novembrim iesūti teksta vai video formātā uz ekoskolas@videsfonds.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, vecumu un izglītības iestādi.

Vairāk informācijas: ej.uz/RD2015 / draugiem.lv/ekoskolas
Seko jaunumiem: Facebook un Twitter @Videsfonds, Instagram @fee_latvia

Rīcības dienas vieno vides aizstāvjus visā pasaulē un ir iespēja ar akcijām un vides izglītības pasākumiem pievērst uzmanību svarīgākajām mūsdienu problēmām.
2015. gada Rīcības dienas gan Latvijā gan pasaulē veltītas Klimata pārmaiņām.

Ekoskolu programma ir viens no visaptverošākajiem un populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē, kurš Latvijā darbojas jau vienpadsmit gadus. Ekoskolu programmā Latvijā šobrīd darbojas 170 izglītības iestādes (no pirmsskolām, līdz pat augstskolām), bet visā pasaulē programmā ir iesaistītas vairāk kā 46 000 skolas.

Ekoskolu programmas darbību Latvijā atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds. Vides izglītības fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija projekta „Zaļais izrāviens - Vides izglītības fonda darbības stiprināšana“(projekta nr. 2012.EEZ/DAP/MAC/100) ietvaros.

  

visi jaunumi