programmas

Izmanto mūsu sociālos tīklus!

Lai efektīvāk komunicētu ar savu auditoriju Vides izglītības fonds jau ilgstoši izmanto tādus sociālos tīklus kā Facebook, Draugiem.lv un Twitter, kā arī radījis savu YouTube kanālu. Iesakām izmantot šos medijus, lai gūtu plašāku priekšstatu par VIF aktivitātēm un aktualitātēm.

Facebook.com lapa tiek izmantota kā foto reportāžu un galeriju platforma, lielākoties informācija šeit tiek ievietota angļu valodā, domājot arī par mūsu starptautiskajiem draugiem un sadarbības partneriem. YouTube kanālā ir pieejami visa veida video no VIF pasākumiem, akcijām un programmām (Jauno vides reportieru konkursa uzvarētāju darbi, kampaņas Mana jūra, Ekoskolu Atbildīga dzīvesveida kampaņas utml.) Twitter.com šobrīd ir primārais sociālo tīklu medijs, kurā pavisam īsi informējam par saviem jaunumiem un aktualitātēm, nepieciešamības gadījumā ievietojot papildu linkus uz mājaslapu, foto galerijām, video utml. 
Linki uz sociālajiem tīkliem:
Facebook.com
Twitter.com
Youtube.com

Atsevišķām programmām un iniciatīvām pilnā mērā darbojas Ekoskolu programmas lapa portālā draugiem.lv, kā arī kampaņas Mana jūra Facebook.com lapa.
Linki uz sociālajiem tīkliem:
Draugiem.lv (Ekoskolas)
Facebook.com (Mana jūra)

Informāciju sociālajos tīklos iespējams aplūkot arī nereģistrējoties tajos.

Sagatavoja:
Ilze Grunska

visi jaunumi