programmas

Izmantojot esošos resursus, radi jaunas lietas

14. martā ikviens aicināts uz Vides izglītības fonda un “homo ecos:” organizēto radošo darbnīcu, lai sāktu pavasarīgu tīrīšanu savās mājās un no ikdienā neizmantotajiem materiāliem pagatavotu sev kaut ko jaunu.

Darbnīcas laikā ikviens varēs pagatavot sev jaunus auskarus vai kādas citas rotas, bet tukšās tetra pakas pārvērst maciņos. Organizatori aicina aplūkot mājās pieejamos resursus – audumu, diegu, dzijas atgriezumus, koka gabaliņus, pogas un citus niekus, kas netiek izmantoti, bet lieliski varētu noderēt sev vai citiem auskaru, sprādžu un tamlīdzīgu rotu pagatavošanai. Tetra paku maciņu gatavošanai, savukārt, līdzi jāņem tīras (izskalotas) tetra pakas.

Darbnīcā arī uz vietas būs pieejami pamatmateriāli un izejvielas rotām un maciņiem. Rotu un tetra paku darbnīcām būs vadītāji, kas palīdzēs gan radoši, gan praktiski, kā arī atbildēs uz neskaidrajiem jautājumiem.

Radošā darbnīca notiks Wrigley Atkritumu samazināšanas kampaņas ietvaros, kuru koordinē Vides izglītības fonds ar Jauno vides reportieru programmas starpniecību. Nodarbības sākumā būs arī neliels ievads par kampaņu un Jauno vides reportieru programmu.

Ņem līdzi savus draugus un nāc, ceturtdien, 14. martā uz “homo ecos:” biroju Ernestīnes ielā 12 (pagalma mājā), pulksten 18.00!

Jautājumu gadījumā sazinies ar Ilzi, rakstot uz ilze.grunska@zemesdraugi.lv

visi jaunumi