programmas

Jūlijā iespēja piedalīties brīvprātīgo apmācībās

Piedāvājam jauniešiem pieteikties brīvprātīgo apmācībām 12. - 14. jūlijā, kur patīkamā vidē dalīsimies ar Ekoskolu pieredzi darbā ar jauniešiem un palīdzēsim viens otram apgūt noderīgas prasmes.

Piesakies šeit - ej.uz/BPapmacibam

Apmācības notiks trīs dienas, to laikā būs iespēja apmeklēt gan dažādu vadītāju nodarbības, gan kopīgās darbnīcās apgūt svarīgākās prasmes, lai spētu:

1. Iedvesmot apkārtējos mainīt savu rīcību un pārņemt videi draudzīgus paradumus, atbalstīt vides saglabāšanu

2. Nodot citiem prasmes, kas saistās ar līderību, iniciatīvas uzņemšanos un efektīvu problēmu risināšanu

3. Iedrošināt aktīvi piedalīties tos jauniešus, kas to nedara (lai arī patiesībā to vēlas un daudz no tām iegūtu)

 

Apmācības notiks Smiltenes novada Zadiņos ļoti vienkāršos apstākļos tuvu dabai.

Priecāsimies, ja pēc apmācībām varēsiet mums palīdzēt gada lielākajā Ekoskolu pasākumā – Ekoskolu Vasaras forumā, kas pulcēs ap 100 skolēnus no visas Latvijas. Kopā ar šiem jauniešiem centīsimies radīt iedvesmu daudziem vērtīgiem darbiem vides aizsardzībā. Ekoskolu Forums notiks 16. - 18. augustā Limbažos.

Jaunieši šajā Forumā nāk no Ekopadomēm, kas līdzīgi skolēnu pašpārvaldei plāno, kā uzlabot skolu sniegumu vides jomā – gan mācību darbā, gan resursu patēriņā. Brīvprātīgo uzdevums būtu vadīt līdz 10 cilvēku lielas grupas, lai iedrošinātu šos jauniešus darīt vēl vairāk un vēl labāk, lai panāktu, ka Latvijas skolas darbojas ilgtspējīgi.

 

***


Pasākums notiek projekta "Ekoskolas kopienu līdzdalībai (nr. 2019.LV/NVOF/DAP/053)" ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par pasākuma saturu atbild pasākumu organizators – Vides izglītības fonds.

                           

visi jaunumi