programmas

Ērģemē vecām lietām jauna dzīve!

Šajā nedēļas nogalē Ērģemes bērnu namā gaidāma liela rosība. Ērģemes bērnu nama bērni kopā ar projektā „Jaunieši savai videi“ iesaistītajiem jauniešiem kopīgi darbosies radošajās darbnīcās, mācoties ilgtspējīgi izmantot resursus un no vecām lietām izgatavojot jaunas.

 Sestdien, 9.jūnijā Ērģemes bērnu namā jaunieši visas dienas garumā no vecām lietām radīs jaunas, atjaunos jau nokalpojušās lietas un mēbeles, kā arī apgleznos autobusu pieturu pie Ērģemes bērnu nama.

 Savukārt svētdien, 10.jūnijā no plkst. 13.00-15.00 Ērģemes bērnu nama bērni aicina ciemos visus interesentus uz noslēguma pasākumu, kura ietvaros būs iespējams aplūkot iepriekšējā dienā izgatavoto lietu izstādi „No veca – jauns“, kā arī pašiem iemēģināt roku vecu lietu atjaunošanā un pārtaisīšanā radošajās darbnīcās.  Pasākumā būs iespēja baudīt arī postfolka grupas „Miglas asni“ muzikālo priekšnesumu.

 Pasākumus organizē  Vides izglītības fonds sadarbībā ar Ērģemes bērnu namu. Pasākumi norisināsies projekta „Youth Reclaim Comunity Life“/ "Jaunieši savai videi" ietvaros, kas tiek īstenots ar Eiropas Komisijas programmas „Jaunatne darbībā“ finansiālu atbalstu.

visi jaunumi