programmas

Jaunie vides reportieri apkopos pieredzi intervijās

Šā gada 15. februārī notiks Jauno vides reportieru skolas pirmā nodarbība šogad, uz kuru aicināti interesenti vecumā no 12-21 gada vecumam, lai savu vides aktīvismu īstenotu praktiskos darbos un gūtu jaunas zināšanas par informācijas ievākšanas un izplatīšanas metodēm.
 
Kopš 2012. gada rudens Vides izglītības fonds, kas īsteno Jauno vides reportieru programmu Latvijā, vienu reizi mēnesī organizē nodarbības programmas dalībniekiem (tikšanās ar mediju pārstāvjiem, vides aktīvistiem, savas nozares praktiķiem), lai palīdzētu sagatavoties ikgadējam Jauno vides reportieru konkursam, uzlabotu prasmes žurnālistikā un zināšanas par vides aktualitātēm.
 
15. februārī jaunieši aicināti piedalīties nodarbībā par informācijas vākšanas metodi - interviju. Nodarbības laikā tiks integrēta pieredze, kuru Jaunie vides reportieri pavisam nesen guva Stokholmā, un grupās izstrādāti darbi par dažādiem videi aktuāliem tematiem, balstoties uz šobrīd  sabiedrībā pastāvošo viedokli.
 
Nodarbība notiks Rīgā, Latvijas Dabas muzeja telpās. Nodarbībai iepriekš pieteikties, rakstot uz ilze.grunska@zemesdraugi.lvVairāk par Jauno vides reportieru programmu un konkursu: http://www.videsfonds.lv/lv/jaunie-vides-reportieri 
Vides izglītības fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija projekta „ Zaļais izrāviens - Vides izglītības fonda darbības stiprināšana“ ietvaros.
 
Sagatavoja
Ilze

visi jaunumi