programmas

JVR skolas nodarbības arī 2013. gadā

Sākot ar 2013. gada 19. janvāri Jauno vides reportieru (JVR) programmas iniciatīva, Jauno vides reportieru skola, atsāksies ar jaunu sparu, šoreiz jaunieši nodarbībā apgūs foto mākslu.

Sākot ar 2012. gada rudens semestri Vides izglītības fonds, kurš ir Jauno vides reportieru programmas pārstāvis Latvijā, vienu reizi mēnesī organizē nodarbības programmas dalībniekiem, kas palīdzēs sagatavoties gan starptautiskajam konkursam, gan uzlabos prasmes žurnālistikā un zināšanas par vides aktualitātēm.

Līdz šim jaunieši ir iemēģinājuši savas prasmes ziņu rakstīšanā un veidošanā, kā arī Wrigley Atkritumu samazināšanas kampaņas tematu izstrādē. Janvārī jaunajiem žurnālistikas censoņiem būs iespēja kopīgiem spēkiem izveidot JVR skolas pusgada avīzi, kas šoreiz tiks veltīta reportāžām, intervijām un aprakstiem par atkritumu tematiku.

Savukārt 16. februārī ar lekciju par internetu un multimedijiem viesosies portāla DELFI galvenais redaktors Ingus Bērziņš, kurš jau apstiprinājis arī savu dalību JVR nacionālo darbu izvērtēšanas žūrijā.

Šajā gadā reportieriem plānota arī nodarbība un ekskursija uz kādu no radio stacijām Latvijā, kā arī tikšanās ar jaunajiem filmu veidotājiem.

visi jaunumi