programmas

Kampaņai "Mana jūra" twitter konkurss!

Tagad ikviens varēs piedalīties sabiedriskajā kampaņā "Mana jūra", arī neesot kopā ar dalībnieku komandu ekspedīcijā - uzraksti www.twitter.com savu vēlējumu Baltijas jūrai, lieto haštagu #manajūra, un katru nedēļu kādam laimīgajam būs iespēja iegūt Tīra jūra vieno vējjaku.

Kampaņa ir viena no aktivitātēm Latvijā, Igaunijā, Somijā un Zviedrijā uzsākta projekta MARLIN ietvaros, kuru organizē Vides izglītības fonds (VIF) un, kā ietvaros tās dalībnieki uzsākuši 500 km garu izpētes misiju gar Baltijas jūras piekrasti, īstenojot daudzveidīgas aktivitātes. Kampaņas nozīmīgākā aktivitāte ir jau pieminētie jūras piesārņojošo atkritumu monitoringi. Iegūtie dati ir unikāli, jo sniegs priekšstatu par Baltijas jūras piekrastes piesārņojošajiem atkritumiem kopumā, turklāt konkrētā laika periodā. Rezultātus būs iespēja izmantot dabas saglabāšanas programmās un piekrastes zonu aizsardzības plānos.

Kampaņa uzsākās 28. jūnijā no Nidas un paredzēts, ka tā noslēgsies 28. jūlijā pie Ainažu mola.

Kampaņai „Mana jūra” var sekot līdzi vietnē www.manajura.lv, lai uzzinātu jaunākās aktualitātes un intereses gadījumā pievienoties gājienam.

 Sabiedriskā kampaņa "Mana jūra" norisinās starptautiska projekta MARLIN ietvaros, kas tiek īstenots ar Centrālās Baltijas Programmas (Central Baltic Programme) atbalstu.visi jaunumi