programmas

Līdz 20. aprīlim var iesniegt darbus Jauno Vides Reportieru konkursā

Jauno Vides reportieru konkurss notiek katru gadu un tas ir atvērts no 11 līdz 21 gadu veciem jauniešiem. Konkursā var iesniegt darbus, kas apskata vides aizsardzības jautājumus trīs kategorijās:

Katrā no kategorijām darbus vērtēs trīs vecuma grupās (11-14 gadi, 14-18 gadi, 19-21 gadi). Dalībnieki var pieteikties strādāt grupās vai arī individuāli un var iesniegt vairāk par vienu darbu konkursam. Piesakoties kā grupai darbs būs vecuma kategorijā atbilstoši grupas vecākajam dalībniekam.Plašāks konkursa nolikums pielikumā.

Darbus var iesūtīt līdz 20. aprīlim, sūtot tos uz e-pastu jvr@videsfonds. lv

 

 

Katram darbam vajadzētu būt divām iezīmēm – pētnieciskajai daļai, kas parāda iedziļināšanos kādā vides problēmā un risinājumu piedāvāšanai, kas parāda konkrētu rīcības virzienu.

Labs pamats iesūtāmajiem rakstiem ir Zinātniski pētniecisko darbu un vides projektu rezultāti. Vairāk par rakstu sagatavošanu JVR resursu krātuvē - jvr2017.wordpress.com vai mūsu mājaslapā Jauno vides reportieru sadaļā.

 

Labākie konkursa darbi piedalīsies starptautiskajā konkursā, kurā iespējams iegūt vērtīgas balvas. Tāpat katras kategorijas uzvarētāji Latvijas konkursā iegūs iespēju apmeklēt īpašo JVR dabas nodarbību vasarā, bet visi, kas būs iesūtījuši pamata kritērijiem atbilstošus darbus, iegūs prioritāti šī gadaEkoskolu vasaras Foruma dalībnieku atlasē.

 

Lai palīdzētu sagatavot noslēguma darbus, aicinām visus jauniešus uz nodarbību Vilces pamatskolā, kas plānota nākamnedēļ, 7. aprīlī, Vilces pamatskolā. Nodarbībā būs iespēja iepazīties ar mežu aizsardzības problēmām un uzzināt, kādas vērtības apdraud nepareiza mežsaimniecība. Nodarbības programma un apraksts nokļūšanai piejams šeit. Nodarbībai nepieciešams reģistrēties!

10. aprīlī plānota arī nodarbība Ventspilī, par kuru reģiona skolām tiks nosūtīta papildus informācija.

visi jaunumi