programmas

Latvija izvēlēta par norises vietu FEE Ģenerālajai Asamblejai

Globālā vides organizācija (Foundation for Environmental Education – FEE) par norises vietu organizācijas galvenajam gada notikumam – Ģenerālajai Asamblejai - ir izvēlējusies Latviju, nule kā FEE Valdei apstiprinot jau pagājušā gadā pieņemto FEE Ģenerālās Asamblejas nomināciju.Tas noticis, ņemot vērā Latvijas sasniegumus 10 gadu ilgajā FEE programmu ieviešanā, kā arī Latvijas vides aizsardzības un vides izglītības jomā paveikto.
FEE starptautiskā līmenī īsteno piecas vides izglītības un ekosertifikācijas programmas, kā arī ir ANO partnerorganizācija vides izglītībā. Starptautiskā FEE programmas ir: Ekoskolu programma, Jauno vides reportieru programma, Izzini mežu programma, kā arī ekosertifikācijas programmas „Zilais Karogs” un „Zaļā Atslēga”.
Ģenerālā Asambleja norisināsies Liepājā no 2009. gada 14.tā līdz 17.tajam jūnijam un tā pulcēs vairāk kā septiņdesmit pārstāvjus no vairāk kā piecdesmit pasaules valstīm.
Saistībā ar FEE Ģenerālās Asamblejas norisi Latvijā, Vides izglītības fonds sadarbībā ar Vides zinātnes un izglītības organizēs kopīgu priekškonferenci, uz kuru būs aicināti visi vides izglītībā ieinteresētie skolu, NVO un institūciju pārstāvji.

visi jaunumi