programmas

Multimēdiju konkurss "Klimats mainās – kā ar mums?"

Vides izglītības fonds aicina jauniešus (līdz 30 g.v.) piedalīties starptautiskā multimēdiju konkursā "Klimats mainās – kā ar mums?"

Kāds būtu piemērotākais Interneta vidē izvietojams plakāts, baneris vai  flash –animācija visefektīvākajai kampaņai klimata pārmaiņu ierobežošanai?

Iesniedz savu web-plakātu, web-baneri vai flash animāciju starptautiskam multimēdiju konkursam!

Konkursa darbiem starptautiskajam multimēdiju konkursam jābūt saistītiem ar konkursa tēmu – klimata pārmaiņas, ilgtspējīgs dzīvesstils un tā ietekme uz klimata pārmaiņām.

Konkursam aicinam iesniegt web -plakātus, web-banerus, flash animācijas.

Darbus iesniegšanas formāti: *.psd, *.pdd, *.jpeg, *.gif, *.bmp, *.pdf, *.tif vai *.tiff.

Konkursa darbu izmērs: 800x600 pikseļi.

Ja konkursa darbu iesniedziet pa e-pastu, lūdzu pārbaudiet, lai tā izmērs nepārsniegtu 5 MB. Ja konkursa darbu iesūtiet pa pastu CD vai DVD, darba izmēram nav nozīmes.

Konkursa darbus var iesniegt līdz 30.maijam:

-       iesūtot tos pa e-pastu:cool@videsfonds.lv

-       sūtot tos pa pastu: Vides izglītības fonds, Kalnciema iela 28, Rīga, LV-1046

Sīkāka informācija par konkursu un dalības nosacījumi: www.videsfonds.lv/lv/cool un www.klimaclima.org

 

Konkurss sastāvēs no 2 kārtām: pirmajā kārtā darbi tiks izvērtēti katrā valstī atsevišķi un tiks noteikti nacionālo konkursu uzvarētāji. Šo lēmumu pieņems nacionālās žūrijas katrā no konkursa dalībvalstīm. Nacionālo konkursu uzvarētāji piedalīsies konkursa otrajā kārtā –starptautiskajā konkursā. Konkursa darbus konkursa otrajā kārtā izvērtēs starptautiska žūrija, dalībai kurā tiks nominēts viens pārstāvis no katras konkursa dalībvalstu nacionālās žūrijas.

 

Informācija par konkursa uzvarētājiem tiks paziņota 2010.gada jūlija sākumā. Tā tiks publicēta arī mājas lapās www.videsfonds.lv un  www.klimaclima.org. Konkursa organizatori personīgi sazināsies ar konkursa uzvarētājiem.

 

***

Konkursu Latvijā koordinē „Vides izglītības fonds“ /www.videsfonds.lv/

Konkurss norisinās projekta "COOL - Change our life" ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisijas Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūra.

 

visi jaunumi