programmas

Notiks seminārs – studiju vizīte par vietējām vides iniciatīvām

12.augustā un 13.augustā, Aizputes novadā, Cīravā notiks seminārs – lauka studijas projekta „Vides aktīvistu prasmju banka“ apmācību kursa „Vietējās vides iniciatīvas“ ietvaros.

Semināra laikā tā dalībnieki tiks iepazīstināti ar vietējo vides iniciatīvu labās prakses piemēriem, īpašu uzmanību pievēršot vides komunikācijas nozīmei sabiedrības vides apziņas veicināšanā.

Paralēli teorētiskajām un praktiskajām nodarbībām, apmācību dalībniekiem būs iespēja apmeklēt labās prakses objektus – Dzērves pamatskolu, kas jau vairāku gadu garumā aktīvi līdzdarbojas Ekoskolu programmā un ir sniegusi būtisku ieguldījumu vides jomā vietējā līmenī. Tāpat apmācību dalībnieki viesosies kultūras dzirnavās „Cita Abra“ - jauniešu neformālās izglītības centrā, kas atrodas vecās dzirnavās un ir salīdzinoši jauna iniciatīva, bet jau pievērsusi sabiedrības uzmanību, iesaistot projekta attīstībā un īstenošanā aktīvistus un atbalstītājus no visas Latvijas.

Šis seminārs ir daļa no apmācības, kurā tiek izmantota dažādmācības metode – apmācība Moodle platformā ar pieejamu kursa vadītāja atbalstu un kursa dalībnieku komunikācijas iespējām e-vidē, kombinācijā ar praktiskās pieredzes apgūšanu kontaksemināros un lauka studijās.

 Apmācības notiek projekta „Vides aktīvistu prasmju banka“ ietvaros, kuru 92,07% apmērā finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

 

visi jaunumi