programmas

Sākam gatavoties Ekoskolu Ziemas Forumam!

Ar lielu prieku paziņojam, ka arī šogad, pateicoties Daugmales pamatskolas iedvesmojošam piemēram un Ulbrokas vidusskolas ekopadomes iniciatīvai, notiks jau otrais Ekoskolu Ziemas Forums. Ir sagaidāmi dažādi izglītojoši pasākumi, pieredzes apmaiņa gan skolotājiem, gan skolēniem, kā arī atrakcijas un jautrība!

Tāpat kā vasaras forums, kas nu jau kļuvis par tradīciju, arī Ekoskolu Ziemas Foruma mērķis ir veidot izpratni par Ekoskolu programmu, tās saistītajiem jautājumiem un saprast, kā dažādas idejas iespējams īstenot praksē, lai tā kļūtu par ikdienas rīcību. Ekoskolu forums sniedz iespēju iepazīt vienam otru, gūt jaunas zināšanas, daloties pieredzē, kā arī rast papildus motivāciju un iedvesmu arī turpmāk dzīvot videi draudzīgi gan savā ekoskolā, gan ikdienā.

Aicinam skolas reģistrēt savu foruma komandu līdz 30. janvārim, aizpildot formu šeit - http://ej.uz/ziemasforums-registracija
Pedagogi piedalīsies kopā ar jauniešiem (pieteikt var jauniešus no 7.-12. klasei vai jaunākus, ja viņi varēs turēt līdzi). Katra skola var pieteikt savu komandu, kuras sastāvā var būt līdz 5 dalībniekiem, katrā komandā jābūt vienam pedagogam! Diemžēl vietu skaits ir ierobežots, tāpēc ar reģistrēšanos iesakam nekavēties!

Praktiskas detaļas un pasākuma programma tiks precizēta tuvākajā laikā!

Iedvesmai skatamies, kā mums gāja pagājušajā gadā!
Foto -> http://ej.uz/foto-ziemasforums
Video -> http://ej.uz/video-Justine un http://ej.uz/video-ziemasforums

visi jaunumi