programmas

Šodien Jauno vides reportieru kampaņas „Tīram ūdenim“ noslēguma pasākums

Šodien noslēgsies Vides izglītības fonda īstenotās programmas „Jaunie vides reportieri“ kampaņa „Tīram ūdenim“, kuras ietvaros jaunieši pētīja jautājumus, kas saistīti ar dzeramā ūdens problemātiku Latvijā un pašvaldībās, kā arī rosināja sabiedrību aizdomāties par dzeramā ūdens prblēmām un tās risināt. Konkurss norisinājās sadarbībā ar SIA „Venden“.Šodien trīs jauniešu grupas, kas konkursa pirmājā kārtā tika atzītas par labāko darbu autoriem, prezentēs savus darbus kompetentai žūrijai, kuras sastāvā ir vides NVO pārstāvji, žurnālisti un pārstāvji no SIA „Venden“. Pasākuma ietvaros tiks noskaidroti konkursa uzvarētāji.


Kampaņas „Tīram ūdenim“ noslēguma pasākums vienlaicīgi ir arī programmas „Jaunie vides reportieri“ 2008./ 2009.gada sezonas noslēgums.

Programma „Jaunie vides reportieri” (JVR) ir viena no piecām Globālā Vides izglītības fonda programmām, ko Latvijā realizē Vides izglītības fonds. JVR ir starptautiska programma, kas pašreiz darbojas vairāk kā 17 pasaules valstīs un apvieno vairāk kā 12 000 jauniešus, kas aktīvi interesējas par vides jautājumiem, cenšas tos izzināt un ar mediju starpniecību informēt arī citus. JVR tīkls ir savdabīga preses aģentūra, kurā darbojas jaunieši vecumā no 15 – 19 gadiem.


JVR programma Latvijā tiek īstenota Latvijas Vides aizsardzības fonda atbalstu.

visi jaunumi