programmas

Šodien notika Piekrastes Tīrrades atklāšanas pasākums

 

Šodien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika Piekrastes Tīrrades atklāšanas pasākums, tajā piedalījās piekrastes pašvaldību, Valsts Vides dienesta, BAO, Radisson grupas viesnīcu pārstāvji, sīkāk un detalizētāk pastāstot par plānoto Piekrastes Tīrrades norisi un savu motivāciju tajā piedalīties.

Atzīmējot 100 gadus, kas pagājuši kopš Latvijas valsts proklamēšanas, Vides izglītības fonds (FEE Latvia), kampaņa MANA JŪRA, Ekoskolas un vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki aicina piedalīties Piekrastes Tīrradē - iniciatīvā, kuras laikā kopīgiem spēkiem tiks sakopta Baltijas jūras piekraste. Piekrastes Tīrrade notiks katru septembra sestdienu, ciešā sadarbībā ar vietējām pašvaldībām, Ekoskolām, iniciatīvas sadarbības partneriem un ikvienu, kam rūp tīra piekraste.

Iniciatīvas nosaukumu “Piekrastes Tīrrade” ietver vārdu, kas ticis radīts īpaši šim pasākumam. “Tīrrade” ir saliktenis, ko veido divi vārdi – “tīrs” un “radīt”. Tādejādi iniciatīvas autori vēlas uzsvērt, ka tos vieno un iedvesmo ideja par tīras vides radīšanu, vīzija par tīru un sakoptu piekrasti.

Par iniciatīvu vairāk lasi tirrade.lv.

#PiekrastesTīrrade #LV100 LV100

visi jaunumi