programmas

Sveicam Ekoskolu klimata kalkulatora konkursu uzvarētājus

Jau vairāku mēnešu garumā Vides izglītības fonds, pateicoties Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta atbalstam, skolu rīcībā ir nodevis unikālu instrumentu - Ekoskolu klimata ietekmju kalkulatoru, kurš palīdz skolām noskaidrot, kādas ir to ietekmes uz klimatu, un kuras ir tās jomas, kurās nepieciešams veikt pasākumus, lai šīs ietekmes samazinātu.

Šodien, žūrijai izvērtējot skolu darbu ar klimata kalkulatoru, noslēdzās Klimata kalkulatora izmantošanas konkursu sērija, kurā tika izvērtēts, kuras no skolām visveiksmīgāk apguvušas un pielietojušas šo instrumentu.

Žūrija par veiksmīgākajiem šajā konkursu sērijā atzina: Ogresgala pamatskolu, Vecumnieku vidusskolu un Riebiņu vidusskolu.

Kā jau iepriekš tika ziņots, konkursā varēja piedalīties Ekoksolu un citu skolu pārstāvji, kas reģistrējuši savu skolu CO2 kalkulatora sistēmā. 

Uzvarētāji tika noteikti izvērtējot vairākus kritērijus: datu ievades kvalitāti; datu ievades termiņu (“kurš pirmais”); datu ievades periodu (gadu) skaits (par cik gadiem dati ievadīti); dažādu mērķgrupu (skolēnu, vecāku, skolas darbinieku, pašvaldības pārstāvju) iesaiste.

Konkursu uzvarētāji tiks godināti un apbalvoti projekta “Ekoskolu klimata kampaņa” noslēguma pasākumā, kas norisināsies 2012.gada 30.martā Vides uz reģionālas attīstības ministrijā.

Konkursu sērija norisinājās projekta “Ekoskolu klimata kampaņa ietvaros”, kas tiek īstenots ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansiālu atbalstu. 

visi jaunumi