programmas

Tikšanās ar Rimantu Ziedoni, koncerts bākā un Mana jūra stāsti Latvijas piekrastē

Jau šo ceturdien, 18. jūlijā, Ventspils Galvenajā bibliotēkā, radošajā vakarā Jūra. Džezs. Grāmatas. paredzēta tikšanās ar rakstnieku un publicistu, grāmatas Jūras zeme Latvija autoru Rimantu Ziedoni, kā arī mākslinieci, krāsojamās bērnu grāmatas Ķūķis iet gar jūru autori Anitu Jansoni – Zirnīti, kuras grāmatas galvenā varoņa gaitās iemūžināts pagājušā gada Mana jūra ekspedīcijas maršruts. Abi mākslinieki dalīsies ar sajūtām par jūru un stāstiem par savu grāmatu tapšanu.

Pasākumu muzikāli papildinās Ventspils mūzikas skolas audzēkņu ansamblis.

Savukārt, 20. jūlijā, 19:00, Ovišu bākā notiks koncerts Klasika. Bākā. kur uzstāsies viens no Latvijas labākajiem čellistiem Ēriks Kiršfelds un vijolniece Liene Neija – Kalniņa. Programmā Ravels, Bahs u.c. Visus interesentus aicinām iepriekš pieteikties uz tālruņa numuru: 26586428, jo vietu skaits bākā ir ierobežots.

Abos koncertos ieeja bez maksas.

Šodien, mērojot kājām 25 km garo ceļa posmu no Pāvilostas pludmales, Ventspils novada Jūrkalnē ierodas ekspedīcijas grupa, kas jau astoto dienu ir ceļā, ar mērķi kājām noiet visu 500 km garo ceļu gar Latvijas piekrasti. Ekspedīcija ir tikai daļa no publiskās kampaņas, kas norisinās no 8. jūlija līdz 8. augustam.

No 16. jūlija līdz 23. jūlijam, pateicoties Ventspils Domes atbalstam, kampaņas komanda aicina uz daudzveidīgiem pasākumiem Ventspils novadā un pilsētā.

Ikviens interesents aicināts pievienoties gan ekspedīcijai gar jūru, gan apmeklēt bez maksas Mana jūra stāsta Zaļās nodarbības. Posmā no Jūrkalnes līdz Mazirbei paredzētas tikšanās ar botāniķiem un vides ekspertiem, vietējiem zvejniekiem un bāku pārziņiem. Būs iespēja viesoties arī pie žurnāla Vides vēstis un radio raidījuma Zaļais Vilnis vadītājas Anitras Toomas.

Sīkāka informācija par kampaņu un ekspedīcijas grafiks pieejams www.manajura.lv

Vairāk informācijas:
Zane Ruģēna-Bojāre
Mana jūra publicitātes koordinatore
29326931

visi jaunumi