programmas

Vasaras sezonā Latvijā plīvos 15 Zilie karogi

15. maijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, 401. telpā notiks Vides izglītības fonda starptautiskā tūrisma ekosertifikāta Zilā karoga pasniegšanas ceremonija, kuras laikā interesentiem būs iespēja noskaidrot, kuras tad Latvijā ir videi draudzīgākās peldvietas.
 
Zilais karogs ir pasaulē populārākais tūrisma ekosertifikāts, kurš ieguvis atpazīstamību gan iedzīvotāju, pašvaldību, gan vides institūciju vidū un tiek piešķirts trijās kategorijās: 1. Zilais karogs peldvietām; 2. Zilais karogs jahtu ostām; 3. Zilais karogs individuālajām jahtām.
 
Peldvietas, kuras šogad ieguvušas Zilā karoga balvu
Jahtu ostas:
Līdztekus notiks arī 2013. gada Piekrastes balvas pasniegšana Limbažu Lielezera peldvietai - dizaina soliņš kā simbols iedzīvotāju atzinībai, priekam un vēlmei uzturēties šajā vietā. Piekrastes balvas iniciatīva norisinājās sadarbībā ar Zilā Karoga programmu un kampaņu Mana jūra. Soliņš tika veidots sadarbojoties mēbeļu dizaineriem JUBKA un riteņu meistariem no Rīgas Darbnīca.
 
Zilā Karoga pasniegšanas ceremonijā Vides izglītības fonds informēs arī par kampaņas Mana jūra 2014 aktualitātēm, kas nu jau trešo gadu norisināsies vasarā. Tā ir ekspedīcija gar Baltijas jūras piekrasti Latvijā ar mērķi popularizēt atbildīgu attieksmi pret Latvijas piekrastes unikālajām vērtībām.
 
Vairāk informācijas:
janis.ulme@zemesdraugi.lv
 
 
Sagatavoja
Ilze Grunska
ilze.grunska@zemesdraugi.lv
29830259


Vides izglītības fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija projekta „ Zaļais izrāviens - Vides izglītības fonda darbības stiprināšana“ ietvaros.

visi jaunumi