programmas

Vides aizsardzības domubiedru grupa saņem „Veselības gada balvu 2014” par antibalvu „Zirgābols”

Pēc piecu gadu aktīvas un neatlaidīgas darbošanās Zirgābola balva 24.oktobrī no Latvijas ārstu biedrības pati iegūst balvu – „Veselības gada balvas 2014” veicināšanas balvu! 
Zirgābola balvas padome izsaka paldies Latvijas ārstu biedrībai par atzinību un žurnālistam Mārim Zanderam par balvas pasniegšanu, novērtējot Zirgābola balvu kā "ļoti labu kritikas veidu, no kura varētu pamācīties žurnālisti".

Vides aizsardzībā ieinteresētu domubiedru grupa – Zirgābola balvas padome – jau piecas reizes ir pasniegusi ikgadējos “Zirgābolus” - provokatīvas balvas, ko piešķir vides ķēzītājiem. Balvas mērķis - pievērst uzmanību vides aizsardzībai Latvijā, videi nedraudzīgiem projektiem, amatpersonu darbībai/bezdarbībai vides aizsardzības jomā, ignorējot nevalstisko organizāciju un sabiedrības viedokli, t.i., vides ķēzīšanai un ķēzītājiem.

NVO un citi interesenti ir aicināti iesūtīt savu viedokli par „Zirgābolu” 2014.gadā pelnījušajiem uz e-pasta adresi vides.zirgabols@inbox.lv. Iespējams informēt Zirgābola padomi arī Facebook-ā.

Zirgābola balvas padomi atbalsta:
Zaļā brīvība, Vides aizsardzības klubs, Vides izglītības fonds, Dzīvnieku drauga fonds, Latvijas Zemes draugi, Dzīvnieku SOS, Koalīcija dabas un kultūrvēsturiskā mantojuma aizsardzībai, Dzīvnieku brīvība, homo ecos:, Latvijas zaļā kustība.
Papildus informācija: 
http://www.arstubiedriba.lv/index.php/411-pasniegtas-tradicionalas-veselibas-gada-balvas
http://www.tvplay.lv/parraides/veselibas-gada-balva/470333?autostart=true

visi jaunumi