programmas

Vides izglītības fonds izvirzīts Vides zinātnes balvai 2012

Vides izglītības fonds šogad izvirzīts kā viens no kandidātiem Vides zinātnes balvai kategorijā "Vides aktīvistu grupa". Balvas pasniegšanas ceremonija notiks jau šo piektdien, 19.oktobrī Latvijas Universitātes Senāta sēžu zālē.

Vides zinātnes balvu pasniedz ar mērķi attīstīt vides zinātni un izglītību Latvijā, informējot sabiedrību par Latvijas izcilajām personībām, kas veido vides zinātnes un izglītības platformu: šie cilvēki aizrautīgi cīnās par vides saglabāšanu un uzlabošanu ne vien meklējot jaunākos risinājumus vides stāvokļa uzlabošanai, bet arī padarot cilvēces domas zaļākas un videi draudzīgākas tieši tad, kad pasauli ir pārņēmis tehnoloģiskais drudzis un klimata pārmaiņu drauds.

Vides izglītības fonds tika nominēts par savām dažādajām aktivitātēm vides izglītībā, gan īstenojot FEE starptautiskās programmas, attīstot dažādas sabiedriskas kampaņas un iniciatīvas, gan sadarbojoties ar citām organizācijām, cenšoties veicināt starpsektoru sadarbību ilgtspējīgas attīstības veicināšanā.

visi jaunumi