programmas

Vidusskolēniem iespēja apgūt vides zinātni

Mērķtiecīgiem jauniešiem, kam interesē daba un vides aizsardzība, tagad iespēja pieteikties "Vides akadēmijas" kursā, kuru organizē LU Ģeogrāfijas un Zemes zināņu fakultāte.

„Vides akadēmijā" var piedalīties visi 10.-12. klašu skolēni, kurus interesē vides zinātne, vides aizsardzība un ilgtspējīga attīstība. Nodarbības notiek reizi mēnesī sestdienās no plkst. 12:00 - 16:00 Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē un lauku apstākļos. Nodarbības ir bez maksas.

Katra nodarbība ir veltīta kādai no vides aizsardzības tēmām: vides piesārņojums, klimata pārmaiņas, vides filozofija, ilgtspējīga attīstība, atkritumu apsaimniekošana, resursu izmantošana, vides tehnoloģijas, kultūrvide. Tajās piedalās fakultātes pasniedzēji un viesi no vides aizsardzības institūcijām, NVO, pašvaldībām, uzņēmumiem. Tev būs iespēja aktīvā un interesantā veidā uzzināt daudz jauna! Nodarbības noslēgumā skolēni prezentē savas zināšanas par attiecīgās nodarbības tēmu Vides akadēmijas „Zaļajā testā".

Katrā no nodarbībām visa mācību gada garumā (pavisam kopā astoņās) kursanti krāj punktus un labākie trīs iegūs iespēju studēt vides zinātnes bakalaura studiju programmā par brīvu. Ja Tu jau domā par Vides zinātnes studijām Latvijas Universitātē, tad šī Tev ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par studijām, nākamajām darba iespējām un iepazīt īpašo Ģeogrāfijas uz Zemes zinātņu fakultātes auru. Pilnu nodarbību grafiku un tēmas skaties fakultātes mājas lapā (http://www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/)!

Pieteikties Vides akadēmijas nodarbībām var līdz 2012. gada 21. oktobrim, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to uz e-pastu vides.akademija@lu.lv. Vairāk informācijas - pa tālr. 29122248 !

Kontakti:

Zane Kasparinska, Vides akadēmijas vadītāja, tālr.: 29122248.

E-pasts: vides.akademija@lu.lv

Adrese: LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, Vides zinātnes nodaļa, 307. kab., Alberta iela 10, Rīga, LV-1010.

visi jaunumi