programmas

Zaļās jostas izlaidums Brīnumskapī

Šo svētdien Vides izglītības fonds piedalīsies Zaļās jostas rīkotajā vides un veselīgas atpūtas pasākumā “Zaļās jostas izlaidums Brīnumskapī", piedāvājot T-kreklu apdrukas par vides tēmām, kā arī citas aktivitātes.

Mīļi aicinām mazos un lielos jūras mīļus jau 1. jūnijā, Siguldā, Zaļās jostas izlaidumā brīnumskapī darināt savu Mazās talkas talcinieka komplektu, kā arī apdrukāt kreklus ar zaļiem un jūru mīlošiem saukļiem Vides izglītības fonda un Mana jūra teltī. Kreklu kolekciju bez maksas piedāvās mūsu draugi - labdarības veikals Otrā Elpa.
"Brīnumskapis" norisināsies Siguldas pils estrādē un pils dārzā plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00. Pasākumā vienuviet pulcēsies nozīmīgākās Latvijas vides organizācijas, dabas aizsardzības organizācijas, kā arī “zaļi” domājoši uzņēmumi un biedrības, piedāvājot pasākuma apmeklētājiem vēl nebijuši plašu vides izglītības un ekoloģiskās atpūtas programmu dažādām vecuma grupām. Paralēli radošajām darbnīcām, konkursiem un citām aktivitātēm pils dārzā, uz Siguldas pils estrādes skatuves apmeklētājus no plkst. 12.00 priecēs “Brīnumskapis” un grupa “Musiqq”. Ieeja pasākumā brīva.

visi jaunumi