programmas

Zaļā Atslēga ir atzīta par efektīvāko ekosertifikātu viesnīcām

Nīderlandes Patērētāju organizācija veikusi populārāko ekosertifikātu apkopojumu – Travelife, EU Label, ECEAT, Green Globe un Green Key - no kurām par visefektīvāko atzīta Zaļās atslēgas (Green Key) sertifikācija.

Pēdējo divu gadu laikā Zaļā Atslēga ir kļuvusi par nozīmīgāko ekosertifikātu viesnīcām visā pasaulē. Nīderlandes patērētāju organizācija veica pētījumu, noskaidrojot, kā pieci dažādi ekosertifikāti atbilst šādiem kritērijiem: ūdens, enerģijas resursu efektīvs lietojums, atkritumu apsaimniekošana, godīga attieksme pret darbiniekiem un vietējo pārtikas resursu izmantošana viesnīcas darbā.

Zaļā Atslēga, kas ir otrs lielākais viesnīcu ekosertifikāta zīmols (ņemot vērā viesnīcu skaitu, kurām tas piešķirts, pasaulē), sevi pierādījis, kā patiesi zaļāko. Visi kritēriji ir izmērāmi un pārbaudāmi, tostarp, ūdens litru daudzums, kas minūtes laikā aizplūst dušā vai enerģijas patēriņš minibārā.

Latvijā Zaļās Atslēgas ekosertifikāts piešķirts viesnīcai Promenāde Liepājā, Hotel Radisson Blu Daugava, Hotel Radisson Blu Rīdzene, Hotel Radisson Blu Latvia un Hotel Radisson Blu Elizabete.

 

Sagatavoja: Ilze

visi jaunumi