programmas

Zināmi Jauno vides reportieru un Wrigley atkritumu samazināšanas kampaņas uzvarētāji

Jauno vides reportieru un Wrigley atkritumu samazināšanas kampaņa šogad ir noslēgusies, noskaidrojušies arī uzvarētāji, kuri iegūs vērtīgas balvas un piedalīsies starptautiskajā konkursā.

11-14 gadu vecuma video kategorijā uzvarētāji ir Dricānu vidusskolas jaunieši, skolotāja – Ināra Orlova (video aplūkojams šeit)

15-18 gadu vecuma video kategorijā laurus plūca Mārtiņš Mozga, Mārtiņš Seleckis, Māris Štekeļs, Kaspars Mozga, Zaiga Vaišļa un viņu skolotāja Anita Vaivode ar "Šķirot – tas ir stilīgi"

19-21 gada vecuma kategorijā uzvarēja Iveta Reimane (video aplūkojams šeit)

15-18 gadu vecuma rakstu kategorijā bija vissīvākā cīņa, tomēr galu galā žūrijas punktu pārsvaru guva Annija Strode, rakstot par runājošo atkritumu tvertni

Elīnas Treikules raksts "Makulatūras otrā dzīve", savukārt, iegūst atzinību.

Foto reportāžu 19-21 gada vecuma kategorijā sagatavoja un uzvarēja Oskars Krīgers, veidojot foto stāstu par savas ģimenes resursu taupīšanu. Oskaram skolotāja ir Laura Uzlovska.

Jauniešiem tagad vēl atliek savus darbus pārtulkot angļu valodā vai pievienojot subtitrus video, lai turpinātu konkursu nu jau starptautiskā līmenī.

Žūrijas sastāvā šogad bija TV3 ziņu žurnāliste Laura Pavlovska, portāla Delfi galvenais redaktors Ingus Bērziņš, eko medija Tīrai Latvijai pārstāve Laima Kubliņa, kā arī Wrigley Baltic pārstāvis Edgars Sproģis.

Sagatavoja: Ilze

 

visi jaunumi